Etiketler

4 Nisan 2015 Cumartesi

GOSH Kuru Saçlar Için Bakim Kremi

Merhaba ! Bloğumun bugünkü konuğu ;Türkiye'ye yeni gelen Gosh markasının kuru saçlar için bakım kremi . Çevremde kullanan kimseyi görmedim ,blog yazılarında rastlamadım . Saç kremim de bitmek üzereyken alıp denemek istedim . Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum  , merak eden ,soru soranlar oldu ,şimdi ayrıntılardan bahsedeceğim .:) 
Benim saçlarım çok kuru yapıya sahip . O yüzden hep kuru saçlar için olan ürünleri kullanmak zorundayım ve sürekli bakım yağları kullanmam gerekiyor normal hale getirmek için . Bu serinin farklı saç tipleri için olanları da mevcut ,Gratis mağazalarında bulabilirsiniz . 
İzlenimlerime gelecek olursak , ilk başta kokusu traş losyonu gibi çok tuhaf .:) Rahatsız etmiyor da bariz yoğun bir şekilde traş losyonu kokuyor .
 Bildiğimiz kremsi beyaz yapısı var . 
Saçlarımı şampuanladıktan sonra suyun fazlalığını sıkıyorum ve ıslak saçıma uçlardan başlayarak uyguluyorum . Saç diplerime krem uygulamıyorum .
Diğer kremlerin aksine ,bu esnada kolay taranır yumuşak bir hal almıyor . Sanki suyun altında saçlarım daha da kuruyup sertleşiyor hissine kapıldım .Normalde kremliyken saçlarımı tararım ama bu sefer tarayamadım . Kuruttu ,matlaştırdı. 
Saçlarımı duştan sonra iyice kuruttum . Tuhaf bir şekilde yumuşadı . Düşünün ıslakken bile daha sert yapısı vardı saçlarımın. Bu da ikinci tuhaflık.:)

Açıklamasında pek birşey yazmıyor-sağlıklı canlı parlak saçlar vaat ediyor-
Ama sonraki kullanışlarımda da böyle canlılık parlaklık görmedim malesef . 
içeriğine de resme tıklayarak bakabilirsiniz. Shea Yağı ve bal esansı dışında öyle pek "yararlı" bir içeriğe sahip değil .
Fiyatına göre şişirilmiş bir ürün olduğunu düşünüyorum ,tabi kuru saçlar için olanı bende bu şekilde bir etki yarattı ,diğerlerini bilemem.
Fiyatı 19.90tl , ben indirimde almıştım 15tl civarına. Bu fiyata daha iyi sonuçlar veren birçok ürün var bence .
Benim izlenimlerim bu şekilde ,sorularınız varsa yanıtlamayı bekliyorum .
Bana instagram hesabımdan ulasabilirsiniz , bir sonraki yazıda görüşmek üzere :)
www.instagram.com/isilinblogu

Devamını oku »

İz Bırakmak Güzel Ama Kol Altında Değil!


Yeni bir güne hazırlanırken hem aynada kendimi güzel görmek hem de kendimi ferah hissetmek bana daha çok güven ve mutluluk veriyor. Bu yüzden de bakım ve güzellik ürünlerimi kullanmayı ihmal etmiyorum. Özellikle hareketli bir güne adım atacağımı biliyorsam, en ferah başlangıcı yapmak için beni anında tazeleyen ürünlerden yana tercihimi kullanmam gerekiyor. Bu bahar aylarında nasıl bir havayla karşılaşacağım da belli olmuyor. Hava durumunu kontrol ederek evden çıkıyorum ama gün ortasında güneşli bir yazı aratmayan sıcaklıkla karşılaşabiliyorum.  Bu yüzden haliyle, kullandığım bakım ürünleri de beni yarı yolda bırakabiliyor. Yarı yolda bırakmayanlarla devam etmek  hem beni o anda canlandırıyor hem de uzun süreli kendimi güvende hissetmemi sağlıyor.

Deodorant konusunda kozmetik dünyasında epeyce çeşit var. Hemen hemen hepsi de anında ferahlatma iddiasında. İyi güzel ama benim sadece aradığım anında canlılık değil, baştan beni sarıp sarmalayan ferahlığın gün içerisinde de benimle birlikte olduğuna inanmalıyım ve bununla beraber bir de iz yapmamalı! İz bırakmayan deodorant!? Geceleri ne giyeceğim diye planlarken sabah bir deodorantın beyaz bluzuma imza atmasını istemiyorum. Geride kalıntı bırakacaksa,hiç deodorant kullanmam daha iyi. Akşam dışarı çıktığımda giydiğim siyah elbisemin üzerinde beyaz beyaz işaretlerle mimlenmek beni mütemadiyen rahatsız eder. Güzellik ürünleri benim için sadece keyif ve canlılık vermesi ile değil aynı zamanda işlevselliğini ne kadar gösterdiği ile de sınıflandırılır. 

İşte bu devrede Rexona Black +White Deodorant devreye giriyor. Ofis ortamında rahatlatması ve “acaba iz yaptı mı?” derdini yaşatmaması bile bence  şansı hak ettirecek cinsten. Terlemek bedenimiz için pek doğal ama ter kokusu kabul edelim rahatsız edici. Bunu önlemek doğallığımızı bozmaz. Kokulu baharatları ve keskin koku veren yiyecekleri  tüketmek bile kötü kokmaya neden. Ee sırf güzel kokmak için baharatlardan ve sevdiğimiz yiyeceklerden mahrum mu kalalım? Hayır, iyi bir antiperspirant kullanmak ve gün boyu bol su tüketmek kötü kokuyla baş etmeye yeterli. Kendimizi mutlu hissettiren ne ise ondan vazgeçmemeliyiz. Rexona Black +White Deodorant uzun süreli koruma ve anında canlandırma etkisi sunuyor, kötü kokuların sevimsiz havasında boğulan vücudunuza ufak bir iyilik yapın,  kurtarıcısını onunla buluşturun. Gün içerisinde vefalı bir dost olduğunu göreceksiniz! İz bırakmak güzel ama kol altında mümkünse olmasın diyenlere ferahlatıcı bir yol arkadaşı olacak.

Bu içerik http://miskinkek.blogspot.com.tr/ tarafından hazırlanmıştır. 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Devamını oku »