Etiketler

9 Mart 2015 Pazartesi

Zaman Değişir, Ama Büyük Gözlerin Modası Asla Değişmez!


Geçmişten günümüze, zaman içinde moda ve güzellik kavramları çok değişti, her dönemin favori giyim, makyaj ve saç tarzları oldu fakat büyük gözlerin güzelliği zamandan hiç etkilenmedi, güzellik değerini her zaman korudu...

Oriflame, gözleri %30 oranında açan ve böylece daha büyük görünmelerini sağlayan yeni ürünü The One Eyes Wide Open maskara ile 1950’lerden günümüze, hatta geleceğe uzanan keyifli bir oyun uygulamasıyla sizleri büyük gözlerin odak nokta olduğu bir güzellik yolcuğuna çıkarıyor. Zamanda yapacağınız bu yolcukta ise en büyük sürpriz markanın yeni yüzü Ezgi Mola’nın size eşlik etmesi. 

İlk adımda Ezgi Mola’nın farklı tarzlardaki fotoğraflarını doğru dönemler ile eşleştirmeniz gerekiyor. Ardından yolculuk etmek istediğiniz yılı seçiyorsunuz. Devamı sürpriz! Zamanda yolculuk etmekten keyif alacağınıza eminim. Üstelik bu yolculuğa çıkanlar Ezgi Mola ile tanışma şansına sahip oluyor. Birbirinden güzel Oriflame ürünlerinden oluşan hediye paketleri ve maskara da cabası! 

Bu keyifli uygulamaya Oriflame Türkiye’nin Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz: https://zamansizgozler.com/

Bir boomads advertorial içeriğidir.

1 yorum:

  1. Zaman sanırım en önemli kavramlardan bir tanesi. Zamanla ilgili bir çok atasözü de vardır: Zaman her şeyin ilacıdır; Sakla samanı gelir zamanı; Zaman sessiz bir testeredir; Zaman öldürmek en pahalı harcamadır; Zaman unutturmaz uyuşturur; Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır; Zaman sana uymazsa sen zamana uy; ve daha bir çok güzel söz vardır zaman hakkında.

    Zamana karşı hiç bir şey direnemez. İnsanlar doğar, büyür ve ölür. Zaman döngüsü aynı zamanda hayatın da döngüsüdür. İnsanlar ölünce geriye sadece onların mirasları ve mirasçıları kalır. Mirasçılar da kısa bir zaman sonra miras paylaşma derdine düşerler. Miras kavgaları çıkar, miras avukatı tutulur, miras davaları açılır. Oysa mirasçıların da düşünmesi gerekmez mi zaman ile bizim muris öldüğü gibi biz de öleceğiz. Ama onlar bunu düşünecek durumda değillerdir çünkü miras için kavga etmekle meşguldürler.

    YanıtlaSil