Etiketler

6 Haziran 2014 Cuma

Wet n Wild Poster Child -Modele Mignon

Herkese merhaba ,
Son zamanlar ülkemizde olanların beni biraz var olan düzenimden soğumuma neden oldu. Canım hiç bir şey yapmak istemedi. Soma ile ilgili duyduğum her şey üzdü beni. Hepimizin yürekli onlarla beraber yandı fakat sadece biz buradan izleyebildik, hiç bir şey yapamadık. Belki de gerekli önemler alınsaydı bunca can gitmez , çocuklar babasız abisiz kalmazdı. Söyleyecek o kadar çok söz var ki , hatırladıkça içim kötü oluyor.
Biz 'normal' hayatlarımıza devam ederken oradakiler ne yapıyor düşünmek bile istemiyorum. Aslında bunun için başlı başına bir yazı yazmalıydım ama yazarken neler düşüneceğimi bildiğim için ve o düşünceleri buraya aktarmak istemediğim için yazmadım. Sadece neden yazmadığımı ve son zamanlarda nasıl bir ruh halinde olduğumu söylemek istedim.


Aslında videosunu Youtube kanalımda yayınladığım ürün Wet n Wild Poster Child far paleti benim yeni aşkım. Bu yaz içinde ki renklerle çok oynayacağımı düşünüyorum. Çünkü hem pigmentasyonları iyi hemde ne tam parıltılı ne de tam mat farlar.

Gördüğünüz gibi sol tarafında pembe tonların yanında pırıltılı bir siyah far mevcut. Sağ kısımda ise mavi tonlarından farklı olarak yine pırıltılı bir sarı far var.
Böyle iki farklı renkleri bulundurması da bir avantajı bence sadece bu paletle makyaj yapacaksanız size farklı alternatifler sunacaktır.
Şimdi gelelim renklerin performansına. Açıkçası palette iki rengin pigmentosyonu dışında diğerleri fena değil. O iki renk ilse sol kısımda ki browbone ve eyelid renkleri. Bu pembe tonlar tam orada göründükleri gibi renk vermiyor. Fakat paletin geri kalanında ki her renk hakkını veriyor.
Gördüğünüz gibi o iki renk göz bazı(put a lit on it-The Balm) ile de iyi bir sonuç vermezken koyu pembe siyahın pigmentasyonu baz ile daha iyi oluyor.
Gelelim sağ kısım daki renklere;

Sol kısım göz bazı ile denenmiş olanı sağ kısım ise bazıs hali. Açıkçası iki türlü de gayet kullanılabilir durumdalar eğer göz kapağınız yağlı değil ise yanı gün içinde çizgilere dolma yapmıyorsa bazsız da kullanabilirsiniz bence. Bu renklerin içinden en çok sarı ve laciverti sevdim açıkçası çünkü sarının parlaklığı tam kıvamında , lacivertin ise mat olması beni cezbetti.
Bu da paletteki nerdeyse her rengi kullandığım makyaj. Daha ayrıntılı yapımı için tık tık:) 
Kendinize iyi bakın iyi hafta sonları :):*1 yorum:

  1. Yazınızı yanlışlıkla sildim :( okuyamadan, özür dilerim.

    YanıtlaSil